Přistýlka na matraci

Přistýlka na matraci je dnes příjemná nástavba matrace. Díky rozšíření komfortu a zajištění ještě lepšího spánku bude vaše matrace ještě příjemnější. Dokáží se přizpůsobit všem rozměrům i výšce matrace a taktéž jsou vytvořeny tak, aby splnili očekávání každého uživatele. Nejoblíbenější přistýlka z paměťové pěny se dnes dá použít přímo na míru. Závisí na požadavku, který očekáváte. Jsou vysoké, nízké, profilované nebo krásně rovné. Tyto vlastnosti mohou mít dokonce vliv na vaše zdraví a může pozitivně přispět k lepší stabilitě a snížení bolesti vaší páteře nebo krku. Taková přistýlková matrace je doplněk, který můžete využít nejen na vaší posteli, lze jej použít třeba pro návštěvy, které chtějí u vás přespat nebo vzít do stanu, kempu, položit na sedací soupravu a jednoduše z ní udělat místo na spánek. Přistýlka z paměťové pěny je snadno přenosná, dá se srolovat do malého válce a přenést téměř kamkoli. Přistýlky na matrace jsou výborným doplňkem také pro starší matrace, kdy pomocí přistýlky obnovíte opět svůj příjemný spánek.

Filtr dle ceny:

1110 Kč

30961 Kč

Celkový počet výrobků: 33Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU