Důležité upozornění ohledně expedice:

Informujeme, že je momentálně prodloužena doba odeslání zásilek z důvodů kapacity přepravních služeb, kdy přeprava nedokáže denně odebrat všechny zásilky, které máme připraveny. Z tohoto důvodu může být odeslání prodlouženo o 2-5 dní. Pro lepší podporu expedice může být omezena také telefonní linka, pokud se nedovoláte, použijte prosím online chat nebo opakujte hovor později. Děkujeme za pochopení.

Přistýlka na matraci

Přistýlka na matraci je dnes příjemná nádstavba matrace. Díky rozšíření komfortu a zajištění ještě lepšího spánku bude vaše matrace ještě příjemnější. Dokáží se přizpůsobit všem rozměrům i výšce matrace a taktéž jsou vytvořeny tak, aby splnili očekávání každého uživatele. Nejoblíbenější přistýlka z paměťové pěny se dnes dá použít přímo na míru. Závisí na požadavku, který očekáváte. Jsou vysoké , nízké , profilované a nebo krásně rovné. Tyto vlastnosti mohou mít dokonce vliv na vaše zdraví a může pozitivně přispět k lepší stabilitě a snížení bolesti vaší páteře nebo krku. Taková přistýlková matrace je doplněk, který můžete využít nejen na vaší posteli, lze jej použít třeba pro návšetěvy, které chtějí u vás přespat nebo vzít do stanu, kempu, položit na sedací soupravu a jednoduše z ní udělat místo na spánek. Přistýlka z paměťové pěny je snadno přenosná, dá se srolovat do malého válce a přenést téměř kamkoli. Přistýlky na matrace jsou výborným doplňkem také pro starší matrace, kdy pomocí přistýlky obnovíte opět svůj příjemný spánek.

Filtr dle ceny:

999,00 Kč

30961,00 Kč

Celkový počet výrobků: 26Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Místecká 329/258
720 00 Ostrava-Hrabová

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU