Matrace a údržba

Matrace a rošt: dvě věci, které spolu úzce souvisí

Věděli jste, že nezáleží pouze na výběru správné matrace, ale také na výběru roštu?

Jaká je životnost matrace?

Je načase dát sbohem své staré matraci? A jak si vybrat novou, aby vám vydržela několik krásných let?

Vše o pěnách

Chcete si koupit novou matraci, ale v tom velkém množství neznámých materiálů se nevyznáte? Nic si z toho nedělejte, nejste sami. Už nemusíte složitě hledat na internetu

Kdy je čas vyměnit matraci?

Špatně spíte? Probouzíte se často během noci a bolí vás páteř? Je na čase, abyste se rozloučili se starou matrací a přivítali novou a kvalitní. Příčinou může být konec její životnosti či nekvalitní materiál. Jak to přesně poznat, zda může za problém se spánkem právě vaše matrace?

Jaká by měla být tuhost matrace

Tvrdost matrace patří mezi nejdůležitější aspekty při nákupu nové matrace. Při volbě tvrdosti matrace máme tendenci vybírat matraci dle tuhosti matrace, na kterou jsme zvyklí. Nicméně správnou volbu tvrdosti matrace ovlivňuje v nejvyšší míře váha člověka. Lidé s vyšší váhou by si měli vybírat tvrdší matrace, lidé s nižší váhou si mohou vybírat z matrací měkčích.

 

Jak se zbavit nechtěných nocležníků

Roztoči, okem neviditelní živočichové živící se odumřelými buňkami lidské kůže a vlasů, rádi bydlí v pohovkách, v kobercích, ale nejvíc se jim daří  v naší posteli. Které vdechujeme ve spánku, což může vyvolat alergickou reakci. Ta se projevuje rýmou, svěděním očí, kašlem či vyrážkou. Všechny tyto projevy zhoršují kvalitu spánku. Proto si řekněme pár typů jak se roztočů vyvarovat popřípadě se jich zbavit

Údržba a péče o matrace

Koupi jste si matraci novou matraci a myslíte si, že tím vše končí? Opak je pravdou. I matraci je potřeba věnovat péči a správně s ní zacházet.

 

Materiály používané v matracích

Jeden z nevětších oříšků. Jeden z nejdůležitěchších bodů. Rozhodující fakt. Takto by se dal popsat výběr matrace, když se zaměříme na materiály, ze kterých je vyrobena. Jeden materiál je měkký, druhý až příliš tvrdý, jiný nám zase nemusí vyhovovat. Vypadá to, že by s sebou člověk měl mít minimálně kapesní příručku k tomu, aby zjistil, co mu vyhovuje. A tak jsme pro Vás sepsali, k čemu je který materiál dobrý. Všechny lze najít v naších matracích. A nebojte se, není to nic složitého.

Pohodlné dětské matrace

Zvlášt u novorozenych dětí jsme velice obezřetní úplně v každé situaci. Vyjímkou by tak neměl být ani výběr správné dětské matrace. Nejenom, že dítě bude správně růst a vyvíjet se, ale na pohodlné matraci bude klidně a bez křiku spinkat i miminko. Spoustu lidí si klade otázku, zda má cenu kupovat novou matraci pro dítě. Ano, děti rychle rostou a po matraci skáčou, potřebují však kvalitní spánek. Nezapomínejme také na to, že děti různého věku mají různé nároky. Jak tedy postupovat při výběru a na co si dát pozor?

Celkový počet článků: 9

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU