Matrace a údržba

Jak koupit matraci online?

Jak koupit matraci online?

 

"Jak koupit matraci online?" je otázka, kterou si kladou stále více lidí, kteří chtějí správně zařídit svou ložnici. Důvodů je několik. Internetové obchody se rozvíjejí rychlým tempem, zboží v nich je často levnější než v tradičních obchodech. Jsme stále více pohodlní a nechce se nám cestovat z obchodu do obchodu. Kromě toho nás pandemická doba naučila efektivněji se pohybovat po internetu a nakupovat online. Vše se shrnuje do jednoduchého závěru - nákup matrace online je pohodlnější a levnější. Proto stále častěji zadáváme do internetových vyhledávačů dotaz...

Jakou matraci vybrat, abyste se dobře vyspali?

Jakou matarci si vybrat, abychom se pořádně odpočinuli? Pravidelný a zdravý spánek je snem každého z nás. Když se vyspíme, máme více energie, lepší náladu a snadněji se nám organizuje, abychom čelili výzvám dalšího aktivního dne. Za efektivní odpočinek je především odpovědné matrace vysoké kvality. Dobrá matrace znamená efektivní spánek.

Stupeň tvrdosti matrace H

Od čeho závisí tvrdost matrace?

Volba matrace je velmi individuální záležitost. Pohodlí, komfort a pocit relaxace jsou velmi subjektivní pojmy a emoce. Každý musí sám odpovědět na otázku: Jaká matrace bude pro mě nejlepší? Existují však také objektivní kritéria pro výběr matrace. Jde o stupeň tvrdosti v souvislosti s váhou a výškou uživatele. Stejně jako každý z nás má různou váhu a výšku, mají matrace různé stupně tvrdosti, které jsou přiřazeny k určitému váhovému a výškovému rozmezí.

Jak čistit matraci?

Vysokokvalitní matrace často představuje nemalý výdaj. Proto stojí za to věnovat pozornost správné péči o ni. Zaprvé, aby nám dlouho sloužila svými prospěšnými vlastnostmi. Zadruhé, abychom nemuseli příliš brzy hledat nový model. Ačkoliv nemůžeme zastavit opotřebení stárnoucí matrace, můžeme se starat o její estetický vzhled. Řádná péče zajistí, že náš spánek a odpočinek budou příjemné a zdravé. Také pomůže zachovat všechny vlastnosti matrace a udržet ji co nejdéle v neměněném stavu.

Pěnové matrace vs Pružinové matrace: kterou vybrat?

Pěnové vs Pružinové matrace: který vybrat?

Zdravý spánek hraje klíčovou roli v našem každodenním fungování. Fyzická a psychická regenerace probíhá především během spánku, a proto je tak důležité zajistit si pohodlné a obnovující místo ke spánku. Aby bylo možné tento cíl dosáhnout, klíčovým prvkem je výběr vhodného matrace. Široká nabídka na trhu může působit ohromujícím dojmem, ale když se rozhodujete mezi pěnovými a pružinovými matracemi, můžete učinit lepší volbu když si přečtete nejprve tento článek.

Matrace a rošt: dvě věci, které spolu úzce souvisí

Věděli jste, že nezáleží pouze na výběru správné matrace, ale také na výběru roštu?

Jaká je životnost matrace?

Je načase dát sbohem své staré matraci? A jak si vybrat novou, aby vám vydržela několik krásných let?

Vše o pěnách

Chcete si koupit novou matraci, ale v tom velkém množství neznámých materiálů se nevyznáte? Nic si z toho nedělejte, nejste sami. Už nemusíte složitě hledat na internetu

Kdy je čas vyměnit matraci?

Špatně spíte? Probouzíte se často během noci a bolí vás páteř? Je na čase, abyste se rozloučili se starou matrací a přivítali novou a kvalitní. Příčinou může být konec její životnosti či nekvalitní materiál. Jak to přesně poznat, zda může za problém se spánkem právě vaše matrace?

Jaká by měla být tuhost matrace

Tvrdost matrace patří mezi nejdůležitější aspekty při nákupu nové matrace. Při volbě tvrdosti matrace máme tendenci vybírat matraci dle tuhosti matrace, na kterou jsme zvyklí. Nicméně správnou volbu tvrdosti matrace ovlivňuje v nejvyšší míře váha člověka. Lidé s vyšší váhou by si měli vybírat tvrdší matrace, lidé s nižší váhou si mohou vybírat z matrací měkčích.

 

Celkový počet článků: 14

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU