Jak vybrat matraci pro své dítě?

Spánek je velmi důležitý pro správný vývoj vašeho dítěte, proto byste měli vybrat správnou matraci. Hledejte model, který zaručuje bezpečný a pohodlný spánek. Věnujte také pozornost tomu, zda se dá snadno čistit, zejména pokud jste rodičem malého alergika. Zjistěte, jak přizpůsobit matraci věku a potřebám vašeho dítěte!

Matrace pro dítě - jakou vybrat?

Matrace pro dítě by měla být hladká a středně tvrdá, aby poskytovala rovnoměrnou oporu celému tělu. Před jejím výběrem věnujte pozornost tomu, zda je vyrobena z prodyšného, antibakteriálního materiálu. Nejlepší matrace pro děti je vyrobena z hypoalergenního materiálu, takže se na ní nehromadí prach a roztoči. Nezpůsobuje tak rýmu, kýchání, bolesti hlavy, slzení očí ani svědění. Jakou matraci pro šestileté dítě koupit? Pěnové modely jsou velmi oblíbené, protože podporují správnou cirkulaci vzduchu. Kromě toho se dají snadno čistit, čímž je zajištěn pohodlný spánek.

Na co bych měl/a brát ohled při výběru nejlepší matrace pro své dítě?

Chcete koupit matraci pro své dítě? Jaký model byste měli pro své dítě vybrat? Nezapomeňte, že by měla být alespoň o 20 cm delší, než je výška vašeho dítěte. Matrace 80x200 nebo 90x200 umožňují zaujmout správnou polohu při spánku. Jakou matraci pro 4leté dítě koupit? Vyberte si model z vysoce elastické pěny, která reaguje na tlak, a když tlak ustane, okamžitě se vrátí do původního tvaru. Dobrá matrace poskytuje správnou oporu páteři a zároveň nevystavuje malého alergika nebo astmatika nepříjemným příznakům. 

Jakou matraci pro dítě mám objednat? Mnoho rodičů volí latexový model, který umožňuje volnou cirkulaci vzduchu. Kromě toho vykazuje hypoalergenní vlastnosti a poskytuje stabilní oporu páteři. Čím se vyznačuje nejlepší matrace pro dítě? Kvalitní model reaguje na tlak těla uživatele, čímž podporuje zdravý vývoj. Pěnové matrace jsou také velmi oblíbené a cenově atraktivní. Před výběrem věnujte pozornost hustotě pěny. Čím vyšší hustota, tím lépe. Ta zajistí, že se matrace nebude deformovat. 

Jakou matraci vybrat pro čtyřleté dítě?

Jaká matrace pro čtyřleté dítě? V tomto období se batole intenzivně vyvíjí, proto se postarejme o jeho pohodlí při spánku. Při výměně nábytku v dětském pokoji nezapomeňte koupit také novou matraci. Můžete také investovat do nepromokavého potahu, který ochrání povrch před znečištěním. Než začnete vybírat matraci pro čtyřleté dítě, věnujte pozornost parametrům, jako jsou např:

Odborníci doporučují nevybírat pro malé děti taštičkové matrace. Odborníci připomínají, že se na nich mohou hromadit bakterie a roztoči a zhoršovat příznaky alergií. Přemýšlíte, jakou matraci koupit čtyřletému dítěti? Poohlédněte se po modelu z termoelastické pěny, která se ohýbá pod vlivem teploty a tlaku.

Jakou matraci pro šestileté dítě? Tipy

Jaká matrace pro dítě ve věku 6 let? Při hledání správného výrobku se řiďte tělesnou hmotností dítěte. Pokud váží méně než 60 kg, zvolte model H1. Věnujte pozornost tomu, zda matrace poskytuje dobrou oporu těla. Vaše dítě by se do ní nemělo propadat, ale také by nemělo mít pocit, že leží na podlaze. Nebo si vyberte oboustranný model, abyste mohli nastavit tvrdost podle potřeb dítěte. 

Mnoho rodičů si klade otázku: jakou matraci pro šestileté dítě koupit? Než učiníte konečné rozhodnutí, zkontrolujte typ výplně daného modelu. Tím zajistíte, že u vašeho dítěte nevyvolá alergickou reakci. V tomto případě se dobře osvědčí pěnová matrace.

Nejlepší matrace pro vaše dítě - tipy pro nové rodiče

Hledáte dobrou matraci pro své dítě? Kterou byste měli vybrat pro své novorozeně? V tomto případě se bude dobře hodit matrace s kokosovou vrstvou, která dokonale propouští vzduch. Ta chrání matraci před vlhkostí a zároveň zabraňuje růstu bakterií, plísní a roztočů. Vysoce elastická pěnová matrace bude dobře fungovat pro děti všech věkových kategorií. Nejenže jim umožní zaujmout správnou polohu, ale také umožní volné proudění vzduchu. Nezapomeňte, že děti rychle rostou, proto můžete koupit o něco větší model.

Dobrá matrace umožňuje správnou cirkulaci vzduchu, čímž zabraňuje množení mikroorganismů. Je důležité si uvědomit, že bude dobře fungovat i v horkém počasí. Tímto způsobem zabráníte přehřátí vašeho děťátka a zajistíte tak jeho bezpečnost.

Nejlepší matrace pro děti - čím se řídit při nákupu?

Jaká matrace pro dítě podporuje zdravý vývoj? HR pěna se vyznačuje vysokou pevností a pružností, takže podporuje pohybovou aktivitu vašeho batolete. Nešetřete na matraci pro své dítě. Zajistíte tak jeho bezpečí a pohodlí. Vyspalé batole má dobrou náladu a snadněji se učí novým věcem. Hledáte matraci pro své dítě? Jakou byste měli vybrat, abyste své dítě nevystavili riziku vzniku vad držení těla? Hledejte model, který poskytuje správnou oporu páteři. Ideální matrace poskytuje pocit měkkosti, ale zároveň zabraňuje propadnutí do postele. Tímto způsobem nevystavuje vaše děťátko riziku vzniku posturálních vad.

Nejlepší matrace pro dítě je vyrobena z paměťové pěny, která se dokonale přizpůsobí tělu uživatele. Tímto způsobem umožňuje batoleti zaujmout správnou polohu při spánku. Některé modely se rychle deformují, čímž přispívají ke vzniku vad držení těla. Malé děti jsou náchylnější k rozvoji alergenů a příznaky se často zhoršují během spánku. Matrace se může rychle stát živnou půdou pro bakterie a roztoče, proto se vyplatí zvolit hypoalergenní model. Tímto způsobem nevystavíte své děťátko nepříjemným příznakům. Taková matrace brání šíření mikroorganismů, a proto poskytuje optimální podmínky pro spánek.

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU