Musí být dobrá matrace drahá?

Je pravda, že cena není vždy ukazatelem kvality. Nezapomeňte však, že nemusíte vždy kupovat "levněji". V sázce je kvalita našeho spánku. Má značný vliv na naše zdraví a pohodu, a to nelze ocenit. Cenu matrace do jisté míry ovlivňuje také její velikost. S ohledem na tuto skutečnost, pokud plánujete nákup matrace pro dvojčata, měli byste mírně zvýšit horní hranici rozpočtu, abyste získali širší výběr možností. Při nákupu matrace se setkáte s širokou škálou různých cenových kategorií. Mnoho lidí předpokládá, že levnější matrace jsou nekvalitní. Domnívají se, že pokud nakoupí za vyšší cenu, automaticky získají tu nejlepší matraci. To je však častý omyl. Cena do jisté míry koreluje s kvalitou, ale i levné matrace mohou být slušné. Mějte na paměti, že levnější neznamená horší a dražší neznamená nejlepší.

Mnoho levných matrací je vyrobeno rychle a jejich kvalita je pochybná. Výrobci mohou ke spojení matrací používat nekvalitní lepidlo. V důsledku toho tyto matrace nevydrží tak dlouho a nejsou tak pohodlné jako dobře vyrobené matrace od DobréSNY.

To, že matrace stojí méně, neznamená, že je levná!

Kvalitní matraci lze pořídit za nižší cenu, protože výrobce nemusí zvyšovat ceny a prodává matrace přímo z výroby. Díky tomu je schopen nabídnout spotřebitelům nižší cenu než tradiční obchod s matracemi, protože eliminuje prostředníka. To znamená, že stále můžete získat kvalitní matraci za nižší cenu.

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU