Flirt se šéfem

Sex na pracovišti je námětem na každý druhý erotický film. Románek se šéfem v nás vzbuzuje něco podivně lákavého a je jen velmi těžké tomu odolat. Nejde jen o chvíle plné sexu a romantiky. Po čase se začnete cítit jako využívaná a neustále budete balancovat na hraně nezaměstnanosti. Připravte se tedy na to.

 

Takový nejasný poměr může začínat třeba letmými úsměvy a dotyky, lichotkami, pokukováním, pomrkáváním, lechtivými dvojsmyslnými poznámkami a podobně. Pokud se vám něco z toho děje, užívejte si to. Tedy pokud vás to neobtěžuje.

 

Každý vztah v práci začíná utajováním. Bývá plný strachu, ale zároveň si milenci užívají to tajemství. Partneři by si měli uvědomit, jestli svým vztahem někomu neubližují nebo nekomplikují práci. Důležité je také oddělovat soukromý a pracovní život. V práci by měl každý mít na mysli především zájmy firmy a zvážit. To je problematické zejména ve vztazích nadřízených a podřízených.

 

Pokud šlo o úlet na jednu noc a oba jste ochotni předstírat, že se nic nestalo, pak je vše v pořádku. Co když ale jeden z vás chce v románku pokračovat? Obecně platí, že sexuální hrátky s nadřízeným si můžete s chutí dopřávat, pokud vám na dané práci bytostně nezáleží a v případě potřeby si budete schopná najít něco jiného.

 

Proč bývají muži ve vyšším postavení tak přitažliví? My ženy podvědomě toužíme po partnerovi s mocí. Pokud však jde o románek na pracovišti, může tato přitažlivost nadělat více škody než užitku. Zásadním problémem je už jen ten fakt, že jedna z osob je ve vyšším postavení.

 

Co je na tom tak lákavého

Je to největší afrodisiakum. Nebezpečné, lákavé, utajené a velice vzrušující

 

Když už jim to neklape

Pokud se dva rozejdou špatně je nejbezpečnější pro všechny zúčastněné odchod jednoho z páru. Obzvlášť pokud se ten vztah rozpadne. Lidé se nad to musí umět povznést a udělat tlustou čáru, což ne každý dokáže. Pravděpodobnější je, že to jeden z nich nevydrží a odejde

 

 

 

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU