Typy pružin používaných v matracích

Pružiny Bonell
Tvar bonellové pružiny lze přirovnat k přesýpacím hodinám. Po celé ploše matrace jsou pružiny spojeny silným tvrzeným drátem. Výhodou těchto matrací je jejich extrémní odolnost, pružnost a vysoká ventilace vložky. Díky tomu vytvářejí prostředí vhodné pro alergiky. Matrace Bonell jsou primárně určeny pro použití jednou osobou. Především z důvodu šíření vibrací při pohybu uživatele při změně polohy během spánku.
Kapesní pružiny

Kapesní (taštičkové) matrace používají spirálové pružiny stejného průměru - jejich tvar lze přirovnat k tvaru kuličkového pera. Kapesní matrace se vyznačují tím, že nevrzají. Reagují individuálně na tlak, díky čemuž uživatel pociťuje komfort odpočinku způsobený tím, že se kapsa přizpůsobuje tělu. Taková matrace získává na pružnosti a snadno se přizpůsobí tvaru těla spáče.
Pružiny s více kapsami
Tento název znamená, že v matraci je podstatně více pružin než v klasické taštičkové matraci. Mají menší průměr a pružiny rozdělují matraci na 7 zón. Každá z nich má odpovídající stupeň opory pro určitou část těla. Díky použitému řešení pracují pružiny vícepáskové matrace nezávisle na sobě.
Multipocketové matrace jsou vynikající volbou pro osoby s různou tělesnou hmotností, protože matrace se neprohýbá směrem k druhé osobě. To vám zajistí vynikající pohodlí při spánku a zabrání tomu, abyste cítili pohyby osoby ležící vedle vás.
Pružiny mikropocket
Jedná se o nejnovější technologii. Matrace s mikropocketem má více než tisíc pružin na m². Je rozdělena do 7 zón. Pružiny jsou uloženy v oddělených kapsách, což zaručuje nejvyšší komfort. Díky tomu tlak na jednu z nich nezpůsobuje prohýbání ostatních. Mikrokapsové matrace se velmi dobře přizpůsobují tvaru těla. Další výhodou zvýšeného počtu pružin je, že necítíte pohyby druhé osoby. Vzhledem k tvrdosti pružin použitých v mikropocketových matracích se doporučují spíše pro těžší osoby nebo osoby, které rády spí na tvrdším povrchu.

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU