Typy pěn používaných v matracích

Polyuretanová pěna T25

Pěnové matrace poskytují tělu dostatečné odpružení a mají vzdušnou strukturu. Pěna má vysokou odolnost proti deformaci a kroucení. Látka je vysoce odolná. Je lehká, elastická a pružná. Pěna se nedeformuje, což zajišťuje delší životnost matrace a pohodlí při spánku.

HR vysoce odolná pěna

Vysoce odolná pěna HR má mnohem vyšší hustotu než tradiční polyuretanové pěny. Dvakrát rychleji získává svůj původní tvar. Matrace tak nabízí možnost urychlení regenerace páteře. Výhodou matrací z vysoce pružné pěny je skutečnost, že jsou rovnoměrné a ani po mnoha letech používání nás během spánku nezačne nic štípat.
Termoplastická pěna

Termoplastickou pěnu vyvinula NASA jako bezpečnostní materiál pro sedadla, který má chránit piloty a cestující při pádu letadla. Postupem času se výhody "paměťové" pěny začaly využívat ke zlepšení kvality spánku. Tento materiál se stal velmi oblíbeným, protože poskytuje vynikající pohodlí a oporu pro celé tělo. Termoplastická pěna se neuvěřitelně přizpůsobí každému centimetru těla, které na ní leží. Díky speciální struktuře tohoto materiálu reaguje na teplotu a tlak. Přijímá přesně tvar těla osoby, která na něm leží. Při zvedání z matrace pěna pomalu získává svůj původní tvar, takže je ideální pro každý typ těla a každého spáče. Další jedinečnou vlastností paměťové pěny je její schopnost izolovat pohyb. To se projevuje v lepším spánku dvou osob, protože vrtění jedné z nich nemá vliv na druhou.
Latexová pěna

Latexové matrace jsou podobné paměťové pěně, ale mají o něco větší pružnost. Výhodou latexových matrací je nízké opotřebení: 5 až 10 % za 10 let! Latex, získaný inovativním technologickým postupem, je vynikajícím materiálem. Materiál je antiseptický, což je obrovská výhoda. Latexové matrace mají antimikrobiální vlastnosti a jsou odolné vůči plísním a roztočům. Tyto matrace jsou známé svým fantastickým chlazením a vysokou úrovní pohodlí. Skvělé jsou také proto, že neabsorbují nepříjemné pachy.
Energetická pěna BIO FOAM

Vyznačuje se mimořádnou pružností a odolností proti deformaci. Díky speciálním kanálkům zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu a bezkonkurenční komfort spánku. Pěna má měkkou a hladkou strukturu a je mimořádně příjemná na dotek. Každé jádro pěny BIO FOAM obsahuje nejméně 22 % ricinového oleje. Jeho léčivé vlastnosti jsou známy již po staletí; rostlina byla používána jako léčivý prostředek ve starověké Indii i Egyptě. Vzácný olej obsažený v pěně je zdrojem energie pro duši i tělo a zajišťuje zdravý a ozdravný spánek.

Pěna Fresh

Je mimořádně lehká, má vysokou pružnost a vynikající odpružení. Ideálně se hodí jako podložka pod zátěžovou matraci. Dokonale tlumí vibrace, takže jakýkoli druh otáčení, pohybu nebude pociťovat druhá osoba. Díky specifické struktuře pěny absorbuje vodu i vodní páru velmi pomalu a naše matrace zůstává příjemně suchá.

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU