Taštičkové matrace

Základem konstrukce taštičkové matrace jsou pružiny. Ty jsou sériově spojeny v samostatných látkových kapsách sešitých dohromady. Jedná se o velmi dobré výrobky, které jsou vyrobeny z kvalitní oceli. To zaručuje vysokou odolnost a bodovou pružnost. Pružiny uvnitř vložky mají tvar válce a nejsou navzájem přímo spojeny.

Taštičkové matrace - navržené pro pohodlí

Kapesní matrace používají spirálové pružiny stejného průměru - jejich tvar lze přirovnat k tvaru kuličkového pera. Kapesní matrace se mimo jiné vyznačují tím, že nevrzají. Tyto matrace získávají na pružnosti a snadno se přizpůsobují tvaru spícího těla. První matrace byly vyrobeny z pružin ve tvaru přesýpacích hodin, aniž by byly umístěny v samostatných látkových "kapsách". Hlavní rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že taštičkové pružiny reagují na tlak těla jednotlivě, zatímco bonellové pružiny, které jsou navzájem spojeny drátem, stlačují všechny.

Pohodlí a odolnost

Pružiny v taštičkové matraci reagují individuálně na tlak, což uživateli poskytuje větší pohodlí při spánku a odpočinku. To je způsobeno tím, že se kapsa přizpůsobuje tělu. Všechny pružiny použité v matracíce z DobrýchSNŮ jsou vyrobeny s použitím dvojitého zpevnění technologií NanoHARD. Díky tomu se výrazně prodlužuje životnost pružin.

7 zón podpory těla

Dobré taštičkové matrace mají pružiny, které rozdělují matraci na 7 zón. Každá zóna poskytuje maximální oporu určité části těla. Pružiny pracují nezávisle na sobě, takže lidé spící vedle sebe nepociťují nepohodlí z vrtění druhé osoby. Matrace je také skvělá pro osoby s různou tělesnou hmotností, protože se pod jejich váhou neprohýbá. Lehčí osoba se "nepřevaluje" na těžší osobu. Velký počet opěrných bodů také zabraňuje efektu vlnění. Taštičková matrace je určena párům s výrazným rozdílem hmotnosti a lidem, kteří dávají přednost spíše tvrdšímu povrchu na spaní.

Matrace s mikro a více taštičkami

Jakou matraci s kapsou zvolit? Nejnovějšími modely dostupnými na trhu jsou matrace s mikropocketem a matrace s multipocketem. Kolik pružin na m2 byste měli zvolit? To závisí na preferencích uživatele. Multipocket se vyznačuje větším počtem pružin, které pracují nezávisle na sobě a nabízejí větší komfort spánku. Matrace s vícekapsovou vložkou jsou také odolnější. Naproti tomu mikropocket se skládá z malých pružin (až 1000 pružin na m²) o průměru pouhých 25 mm, které zaručují nejvyšší komfort. Matrace Micropocket jsou mimořádně odolné vůči deformaci, a proto jsou trvanlivé a velmi pohodlné a mají také vysokou bodovou elasticitu. Tlak na jednu pružinu nezpůsobuje průhyb ostatních pružin, takže se matrace dokonale přizpůsobí tvaru těla. Taštičkové matrace na spaní se zvýšeným počtem malých pružin navíc snižují nepohodlí spojené s vrtěním druhé osoby a také eliminují vlnění v případě osob s různou hmotností.

Hybridní matrace

Dnešní matrace díky moderním technologiím kombinují různé druhy materiálů v jedné vložce. Díky tomu je možné navrhnout matraci s různými vlastnostmi, jako je stupeň tuhosti, pevnosti, pružnosti, prodyšnosti, antialergennosti nebo antibakteriálnosti. Vrstva pružin je nejčastěji obklopena vrstvami různých pěn a často se vyskytující kokosovou rohoží. Takový základ pak v sobě spojuje vlastnosti, jako je odolnost, vysoká pružnost a pohodlí a také výborná cirkulace vzduchu. Moderní smíšené matrace se vyznačují bezkonkurenčním komfortem, který je přizpůsoben individuálním očekáváním a potřebám každého z nás. Navíc je taková matrace dodávána s kvalitním potahem, který kromě ochrany matrace před znečištěním a poškozením bývá vyroben z materiálu příjemného na dotek a měkkého. Takové potahy jsou také obohaceny o ionty stříbra nebo aloe vera pro vlastnosti, jako je antialergenní nebo antibakteriální.

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU