Správný výběr rámu

Zdravý a efektivní spánek ovlivňuje především kvalitní matrace. Neméně důležitý je výběr správného rámu. Správně zvolené rámy přispívají k dlouhé životnosti a dostatečnému odvodu vlhkosti matrací. Díky tomu neblokují "dýchání" jejího povrchu a mají pozitivní vliv na ortopedické vlastnosti.

Správná volba rámu.

Výběr správného rámu se řídí především jeho praktičností a typem matrace. U postelí, které mají prostor na lůžkoviny, bude hrát důležitou roli snadný přístup a kompatibilita se zvoleným typem rámu. Nejlepší funkčnost poskytnou zvedací rámy. Na druhou stranu, pokud má být prioritou zdraví i pohodlí, pak se vyplatí zvolit polohovatelný rám, který umožní nastavit nejzdravější a nejpohodlnější polohu pro spaní. U pružinových matrací se nejlépe osvědčují lamelové rámy a nenastavitelné rámy s nepružným rozložením lamel. Při výběru pěnových a latexových matrací by se měly používat pružné lamelové nebo segmentové rámy.

Upozorňujeme, že rám, na kterém bude matrace umístěna, by měl být vyroben z pružinových lamel, borovice nebo buku. U pružinových matrací, ale také u pěnových, latexových a jiných matrací by vzdálenost mezi lamelami neměla být větší než 50-60 mm. Větší vzdálenost mezi lamelami může vést k poškození matrace.

Pravidla pro používání a údržbu rámu:

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU