Postel pro sourozence – jakou vybrat?

Která sourozenecká postel by byla nejlepší?

Objevuje se stále více řešení, jak vytvořit pokoj pro dvě a více dětí, který by byl vhodný pro jejich rozvoj. Pokud máte dostatek prostoru, můžete se rozhodnout pro oddělené postele v přízemí; pokud jsou děti malé a raději spí společně, je dobré zvolit pro sourozence manželskou postel nebo jim zřídit oddělené postele blíže k sobě. U starších dětí by však jejich spací prostory měly být v různých částech místnosti. Toto uspořádání zajistí, že každé dítě bude mít soukromí.

Postel do malého pokoje

Zařizujete dětský pokoj v malé místnosti? Sdílené sourozenecké lůžko je velmi pohodlnou volbou a existují různé způsoby, jak uspořádat dokonalý prostor pro spaní. Výsuvná sourozenecká postel se zásuvkou, v níž je umístěn rám pro druhou matraci, je běžným řešením pro dětské pokoje. Výběr správné postele však závisí na řadě faktorů, mezi něž patří věk dětí, preference, velikost pokoje a rozpočet. Postele pro 2 děti by měly být především pohodlné a umožňovat klidný a zdravý spánek každého dítěte. Velmi dobrou volbou je také patrová postel pro sourozence, která šetří místo a zajišťuje tak dětem pohodlí.

Při výběru sourozenecké postele do malého pokoje se vyplatí dbát také na úložný prostor. V takovém případě bude dětská postel LUKI ideální. Jedná se o jeden z našich modelů, který je navržen tak, aby kromě zajímavých tvarů nebo barev disponoval i úložným prostorem. Ve spodní části postele se nachází zásuvka, do které můžete schovat lůžkoviny nebo hračky. Takový model se skvěle hodí do malých pokojů a bude vyhovovat jak chlapcům, tak dívkám.

Společná postel pro sourozence má jednu důležitou výhodu - nezabírá mnoho místa, takže se vyplatí zvolit ji do malého i většího pokoje. Děti pak budou mít více prostoru na hraní, což je u vyvíjejících se dětí nesmírně důležité. Vyplatí se jim pak poskytnout místo na kreslení nebo skládání kostek.

Pokud zařizujete pokoj pro děti, uvažujte o společném lůžku, například o patrové posteli nebo jednopatrové posteli s výsuvnou zásuvkou s rámem. Samostatné postele pro sourozence jsou jistě velmi dobrým způsobem, jak vytvořit oddělený prostor pro každé dítě, ale bohužel zabírají spoustu místa, které by se dalo využít jinak. V malých místnostech je každý ušetřený prostor na pováženou. Jedna postel pro dvě děti je mnohem lepším řešením nejen v malém pokoji. Děti tak získají více prostoru na hraní a do pokoje můžete umístit další komodu nebo psací stoly.

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU