Letní relax na matracích

Která matrace bude v létě dobře fungovat?

Léto je pro mnohé časem zaslouženého odpočinku. Je to období, které je nevyhnutelně spojeno s dovolenou, slunečním svitem a vysokými denními i nočními teplotami. Zatímco přes den vám horko nemusí vadit, v noci představuje značný problém.

Během horkých nocí je ohřátý vzduch stagnující, dusný a nadměrně se potíme. V důsledku toho se častěji budíme, náš spánek je neklidný a ráno vstáváme nevyspalí. Naštěstí se tomu dá předejít a můžete se s dostatečným předstihem připravit na horké noci, které přijdou dříve, než si myslíte.

Můžete připravit  svou ložnici na léto tak, aby byl dopad vysokých teplot na místnost, ve které spíme, co nejvíce minimalizován. Je však také možné vytvořit z naší postele místo, které nám během tropických nocí přinese úlevu.

Jaká by měla být matrace na léto?

Matrace není jen obyčejný kus vybavení ložnice, na kterém trávíme každou noc. Dříve se tomu, na čem spíme, věnovala jen malá pozornost. Muselo to být přiměřeně pohodlné a nesmělo to vrzat. Proto byly oblíbené gauče nebo rozkládací pohovky, které měly také jednu velkou výhodu - byly levné a multifunkční. Už nějakou dobu je ale zřejmé, že se přístup k pohodlí při spánku mění a že matrace nejsou jen pouhou výplní postele, ale něčím víc. Něco, co nám poskytuje pocit pohodlí bez ohledu na podmínky, v nichž nocujeme.

Málokdo to ví, ale správně zvolená matrace přináší úlevu během horkých nocí, ale také vás zahřeje během zimního spánku. Aby byly tyto dvě podmínky splněny, musí být matrace oboustranná. Jedna strana se používá v letních měsících, zatímco druhá v zimě. Zda je konkrétní matrace - nebo její strana - vhodná na zimu, si necháme na samostatný příspěvek. V tomto článku se zaměříme na to, jaká by měla být na léto. Čím by se měla vyznačovat a z čeho by měla být vyrobena.

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU