Jaká je nejlepší poloha na spaní?

Polohy na spaní

Na zádech

Tato poloha je nejzdravějším způsobem spánku, a to i proto, že umožňuje páteři zůstat v přirozené, rovné poloze, což může pomoci předcházet bolestem zad.

Klady:

Nevýhody:

Na straně

Tato poloha je rovněž považována za zdravou. Zejména spánek na levém boku je často doporučován jako zdraví prospěšnější než spánek na pravém boku, a to například z důvodů lepšího krevního oběhu nebo trávení.

Klady:

Nevýhody:

Embryonální poloha

Přestože tato poloha spánku není považována za příliš zdravou, může některým lidem vyhovovat.

Klady:

Nevýhody:

Na břiše

Jak správně ležet při spánku?

Nejlepší poloha pro spánek závisí na individuálních preferencích a potřebách. Pro většinu lidí může být poloha na zádech nebo na boku prospěšná pro zdraví páteře a prevenci chrápání. Embryonální poloha může být vhodná také pro ty, kteří trpí bolestmi zad nebo chrápáním. Je však třeba mít na paměti, že pravidelné střídání poloh během spánku může zabránit svalovému napětí a dalším potenciálním zdravotním problémům. V jaké poloze tedy spát? Vyberte si tu, která vám poskytne největší pohodlí a kvalitu spánku a zároveň bude dbát na celkové zdraví vašeho těla. Správná poloha při spánku je poloha na zádech, ale někdy je dobré se otočit na bok, což usnadní dýchání a omezí chrápání.

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU