Čím se vyznačuje kontinentální postel?

Mnoho lidí si klade otázku: kontinentální postel - co to znamená? Zmíněný kus nábytku poskytuje maximální pohodlí při spánku a zároveň podtrhuje elegantní charakter interiéru. Výška kontinentální postele umožňuje volné proudění vzduchu, což zabraňuje hromadění vlhkosti. Kromě toho usnadňuje čištění podlahy a podporuje tak boj proti roztočům. Doporučujeme, co při jejím výběru zohlednit!

Jak vypadají skutečné kontinentální postele?

Pravé kontinentální postele nemají dřevěný rám, na který se pokládá matrace 160x200 nebo 200x200 - místo toho jsou vybaveny skříní s bonellovými pružinami, takže postel se vyznačuje pevností a robustností. Úplně nahoře se nachází topper neboli vrchní matrace. Ta je obvykle vyrobena z pěny nebo latexu - zajišťuje tak pohodlí ve všech ročních obdobích.

Kontinentální postel - co to je?

Co je to kontinentální postel? Tento robustní kus nábytku má matraci s bonellovými pružinami, které mají tvar přesýpacích hodin. To znamená, že uprostřed jsou užší a na koncích širší. Výrobce je spojil drátem, takže tvoří pevnou síť. Uživatel se nepropadá do povrchu matrace, čímž se vyhne bolestem krku a zad. Co je to kontinentální postel? Tento kus nábytku je obvykle vybaven úložným prostorem, kam lze uložit lůžkoviny, přikrývky, hračky, boty nebo oblečení. 

Jaká by měla být výška kontinentálního lůžka?

Zajímá vás, jak vybrat pohodlné kontinentální lůžko? Výška kusu nábytku by měla být alespoň 60-70 cm - to zajišťuje vysokou úroveň pohodlí při spánku a také usnadňuje vstávání. Výška kontinentální postele je důležitá zejména pro seniory a osoby s problémy se zády - usnadňuje vstávání a usedání bez namáhání páteře. Co je kontinentální postel? Výše zmíněný kus nábytku se odlišuje od ostatních modelů. Je vybavena topperem, tj. vrchní matrací o tloušťce 5-10 cm, která nejenže poskytuje pohodlí, ale také zabraňuje hromadění bakterií a roztočů.

Co je to kontinentální postel?

Mnoho lidí si klade otázku: co znamená kontinentální postel a co je třeba zohlednit při jejím výběru? Donedávna bylo možné se s tímto kusem nábytku setkat v penzionech a hotelech. Dnes se stále častěji volí do soukromých ložnic. Chcete-li si zajistit kvalitní spánek, dejte přednost pohodlí. Počet pružin na 1 m2 ovlivňuje pohodlí. V případě potřeby si můžete pořídit měkký nebo tvrdý topper, ale než učiníte konečné rozhodnutí, věnujte pozornost materiálům, ze kterých je postel vyrobena. Zajistíte si tak, že nákup nábytku bude investicí na dlouhá léta.

Zajímá vás, jak zařídit elegantní ložnici? Ujistěte se, že její součástí je kontinentální postel. Co to znamená? Tento kus nábytku se skládá ze tří vrstev - truhly, hlavní matrace a topperu. Toto uspořádání zaručuje výjimečné pohodlí během spánku. Pravé kontinentální postele jsou vybaveny taštičkovou matrací, která poskytuje tělu rovnoměrnou oporu. Každá pružina je v samostatném vaku, takže pracují nezávisle na sobě.

Kontinentální postel - co to znamená?

Postele Continental se dodávají v různých barvách a velikostech, aby se hodily do jakéhokoli interiéru. Pokud máte problémy se zády, vyberte si matraci z termoelastické pěny - reaguje na tlak a teplotu, a tak se dokonale přizpůsobí tělu uživatele. Podívejte se na modely se sedmi zónami, které poskytují správnou oporu. Pokud se váš partner v noci kroutí, zvolte taštičkovou matraci. Tento model dokonale pohlcuje vibrace, čímž zabraňuje tomu, aby se partneři navzájem budili.

Co je to kontinentální postel? Jedná se o postel se zabudovanou matrací, která poskytuje maximální pohodlí. Zajímá vás, jak vybrat kontinentální postel, která bude ladit s vaším interiérem? Věnujte pozornost typu látky, přítomnosti ozdobného prošívání a prošívání. Čalouněný podhlavník poskytuje pohodlí při čtení a zároveň dobře tlumí zvuky, takže ložnice je tišší a útulnější.

Co je to kontinentální postel a jak si ji vybrat?

Jakou kontinentální postel zvolit, aby nepřeplňovala ložnici? V závislosti na rozloze místnosti můžete vsadit na kus nábytku s rozměry:

Co znamená kontinentální postel? Představený nábytek je široký a vysoký, což umožňuje zaujmout pohodlnou polohu pro spaní. Je ideální do prostorné ložnice, protože menší místnost může přeplnit. Co je kontinentální postel a čím se vyznačuje? Pozoruhodným prvkem je vysoké čalouněné čelo, které zdobí interiér. Jak si vybrat kontinentální postel? Co je to za kus nábytku? V první řadě ji přizpůsobte rozměrům a dekoru své ložnice. Bohatě zdobená dřevěná postel vypadá skvěle v tradičním interiéru, zatímco pokud chcete zařídit moderní pokoj, zvolte kus nábytku s jednoduchým tvarem. Dbejte také na to, aby byly barvy v interiéru jednotné.

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU