Čalouněné nástěnné panely

Aranžace interiéru

Aranžace interiéru hraje velkou roli ve vytváření útulného a stylového prostředí. Kromě nábytku a klasických dekorací existuje mnoho inovativních způsobů, které mohou prostor proměnit. Jedním z těchto řešení jsou čalouněné panely, které představují zajímavou alternativu k tradičním dokončovacím materiálům. Díky své univerzálnosti a estetickému vzhledu mohou výrazně ovlivnit atmosféru a charakter místnosti. V tomto článku se podíváme blíže na tento fascinující trend a poradíme, jak využít čalouněné panely na stěnu k vytvoření jedinečného, moderního a elegantního interiéru.

 

 

 

 

Čalouněné panely na stěnu – výhody nového trendu

Mají praktické využití. Mohou zlepšit akustiku místnosti, absorbují zvuky a snižují ozvěnu.

Do interiéru přinášejí textilní prvky, které přidávají útulnost a pocit tepla.

Panely jsou relativně snadné na instalaci - připevňují se na stěnu pomocí montážního lepidla.

 

Čalouněné panely – aranžace

Tento univerzální dekorativní prvek lze využít různými způsoby v aranžaci interiéru. Níže jsme shromáždili několik nápadů, jak efektivně využít čalouněné panely na stěně.

Čalouněné panely – čelo postele. Pokud hledáte originální způsob, jak oživit vzhled vaší ložnice, použijte čalouněné panely jako dekorativní čelo postele. Místo tradiční ploché povrchu nainstalujte čalouněné panely u postele, které nejen vypadají esteticky, ale také poskytují pohodlí při odpočinku.

Stěna s čalouněnými panely v obýváku. Můžete je také využít k vytvoření dekorativní stěny. Nainstalujte panely v požadovaném vzoru - svisle nebo vodorovně. Toto inovativní řešení dodává prostoru jedinečný charakter a umělecký vzhled.

Předsíň s čalouněnými panely. Tento dekorativní prvek může mít praktickou funkci v předsíni. Namontujte panely na stěnu v chodbě, ideálně v nikách s posezením, na což se můžete opřít při obouvání bot. Tím vytvoříte stylový a pohodlný prostor.

 

Čalouněné panely – jak instalovat?

Ujistěte se, že máte všechny potřebné nástroje a materiály. Budete potřebovat například čalouněné panely, vhodné lepidlo, válec nebo štětec na nanášení lepidla, metr, vodováhu, tužku. Dále zkontrolujte, zda je stěna, na kterou chcete panely instalovat, čistá, suchá a hladká. Pokud na stěně jsou nerovnosti nebo defekty, je třeba je vyrovnat nebo vyplnit před instalací panelů.

Naneste tapetové lepidlo na zadní stranu panelů nebo přímo na stěnu, podle doporučení výrobce lepidla. Ujistěte se, že lepidlo rovnoměrně nanesete na celou plochu, aby byla zajištěna správná adheze. Umístěte první panel na stěnu od vrchu dolů, snažte se ho udržet rovnoběžně s označenými čarami. Pak použijte válec nebo štětec k vyhlazení, aby jste odstranili všechny vzduchové bubliny a zajistili dobré přilnutí. Opakujte instalaci pro další panely, snažte se dodržet rovnoměrnost a přesnost. Ujistěte se, že panely jsou vedle sebe dokonale, bez viditelných škvír.

Závěrem, čalouněné panely jsou skvělým řešením pro aranžaci interiéru, mají nejen estetickou hodnotu, ale také funkční. Mohou být použity v různých místnostech, jako je obývací pokoj, ložnice nebo předsíň, což jim dává jedinečný charakter. Výběrem panelů s výjimečným vzorem, barvou a texturou lze vytvořit originální aranžmá, které se odlišuje.

 

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU