
Masážní taštičková matrace s profilovanou studenou pěnou, paměťovou pěnou v kombinací s kokosovou vrstvou. Tento model patří mezi oblíbené matrace.
Nakupujte naše zboží bez obav.
Platební brána PayU, bankovní převod, dobírku.
Jsme ověřená firma působící přes 15 let na trhu.

Oblíbená matrace pro kvalitní spánek
Tato matrace patří mezi oblíbené volby pro všechny, kteří hledají kombinaci komfortu, podpory a dlouhé životnosti. Díky moderní technologii lepení HOTMELT je matrace odolná proti deformacím a zachovává si svůj tvar i při dlouhodobém používání.
Matrace je vybavena 7 zónami různé tvrdosti, které se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytují optimální oporu v klíčových oblastech.
Je také skvělou volbou pro alergiky, protože materiály použité při výrobě matrace jsou navrženy tak, aby minimalizovaly riziko vzniku alergických reakcí. S touto matrací si užijete zdravý a komfortní spánek bez obav o vaši pohodu.
Díky své odolnosti proti deformacím a pokročilým technologiím je tato matrace ideální investicí do kvalitního spánku, který vám bude sloužit po dlouhou dobu.
Výhody: Dokonalá volba pro alergiky • oboustranná • cirkulace vzduchu • dlouhá životnost • ekologické materiály • lepena moderní technologií HOTMELT
| Dělení matrací | |
|---|---|
| Dělení matrací | Taštičková matrace |
| Vhodná pro alergiky | Ano |
| Vhodná k uložení na | Lamelový roštLaťkový roštPevná deskaPolohovací rošt |
| Složení | Visco paměťová pěna Kokosové vláknoStudená pěna HRTaštičky 289 pružin/m2 |
| Zdravotní matrace | Ne |
| Potah | |
| Potah | Jersey |
| Rozměr | 120x200cm |
| Zátěž matrace | Zatížení do 160kg |
| Výška matrace | 22 cm |
| Tvrdost | H4 - Tvrdé matraceH3 - Středně tvrdé matrace |

Základem matrace GINASO je taštičková forma. Taštičkové pružiny byly vyrobeny technologií NanoHARD, dvojitě kalený drát výrazně prodlužuje jejich životnost. Díky použití 7 zón různé tvrdosti poskytuje matrace během odpočinku ergonomickou polohu těla. Nezávislý provoz pružin eliminuje účinek ohýbání velké plochy matrace při stlačení na její malou plochu. Díky tomu druhá osoba nepocítí žádný druh pohybu. Taštičková vložka je obklopena polyuretanovou pěnou T25, odolnou proti deformaci. Dokonalé větrání zajišťuje profilovaná a vysoce odolná pěna. Vyrobena z milionů bublin, zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace anatomickému tvaru těla a zaručuje pohodlí spánku. Kokosová vložka zabraňuje růstu plísní, roztočů a hub. Díky tomu je matrace také stabilnější. Termoplastická pěnová vložka VISCO se vlivem tepla a tlaku dokonale přizpůsobí tvaru těla.
VRSTVY MATRACE
↓




Naše profesionální balení matrací je roboticky zpracované a zajišťuje maximální ochranu proti poškození. Každá matrace je precizně zabalena do dvojité folie a pevného kartonu, aby byla zajištěna její bezpečná přeprava. Díky těmto opatřením jsme si jisti, že vaše matrace dorazí ve vynikajícím stavu, chráněna před nárazy a vnějšími vlivy, a budou připraveny poskytnout vám maximální pohodlí.
Fotografie jsou pouze ilustrační, barvy jednotlivých vrstev nemusí odpovídat skutečnosti. Jedná se o vizualizace pro lepší pochopení skladby.
Tolerance rozměrů velikosti rozbalené matrace ± 3%.

dle popisu jsme ji čekali trochu tvrdší, ale jinak pohodlná
Rychlé doručení, skvělé doporučení v obchodě, jsme nadmíru spokojeni. Konečně se nám po dlouhé době dobře spí.