Zdravotní matrace RIMINI s latexem 510 pružin/m2 multipocket

Původní cena: 5340,00Kč

Cena:

2870,00Kč

Cena bez DPH: 2371,90Kč

Dostupnost: skladem

Matrace RIMINI nabízí nadstandardní tvrdou středovou struktůru a dokonalou stabilitu díky taštičkovým pružinám MULTIpocket. Což znamená že je na menším prostoru umístěno více pružin ( 510pružin/m2) a zachovává vlastnost proudění vzduchu. Díky latexové vrstvě se matrace stává vhodnou pro osoby, které mají rády stabilní matraci s přijemně měkkým povrchem.

Rozměry:

PartNO:

RIMINI 90

MATRACE RIMINI

ROZMĚR: 90x200 cm

TVRDOST: H3/H3

EXCLUSIVE SERIES

 

Série nejvyšší kvality, vytvořena pro nejnáročnější zákazníky. Je charakteristická vysokou kvalitou a nejvyšším standardem výroby. Suroviny pro výrobu splňují nejvyšší normy kvality, čímž zajišťují možnost dlouholetého užívání matrace. Matrace je vyrobena z komponentů nejvyšší kvality za užití nejmodernějších technologií.

 

Základem výrobku je nejvíce osvědčená a oceněná forma z nezávislých taštičkových pružin, které rozdělují matraci do 9 zón. Uvnitř matrace je velmi odolný kalený drát, vyrobený technologií NanoHARD, celkem více než 510 pružin na m2, jejichž životnost dosahuje 30 let! Nezávislá práce pružin zajišťuje, že pro druhou osobu není poznatelný jakýkoliv pohyb. Také neexistuje žádný rozdíl váhy, protože díky taštičkovým pružinám nedochází k vychylování matrace a nebo většímu prohloubení matrace u těžší osoby.

 

Z jedné strany matrace je vrstva přírodního latexu, který se perfektně přizpůsobuje tvaru těla a zajišťuje efektivní větrání během spánku. Při každém otáčení nebo přesouvání se dochází ke stlačení a zpětnému roztažení latexu, což vede k tomu, že vnitřní kanálky přenášejí vzduch. Je to taé velmi hygienický prvek, má široké spektrum antialergických vlastností, které zabraňují výskytu plísní a roztočů. Latex je charakteristický vysokou elasticitou. Tento materiáln se neopotřebovává a je odolný, díky čemuž je možné jej používat řadu let bez viditelných změn v jeho struktuře i vlastnostech.

 

Matrace je opatřena potahem Premium s třívrstvou membránovou konstrukcí. Je extrémně odolný a prodyšný, takže je ideální pro každého.

 

O krok napřed

 

Jako jedni z prvních v našich produktech používáme inovativní systém lepení HotMelt. Tato technologie je desetiletí před tradičními rozpoštědly a vodními lepidly. Na rozdíl od klasických roztoků HotMelt eliminuje všechny těkavé látky, vznikající při výrobě, takže je zcela nezapáchající. Do výroby lepidla HotMelt také přidáváme obohacené vosky a přírodní pryskyřice. Antioxidační doplněk účinně zabraňuje oxidaci a degradaci lepidla a konečný produkt je zcela bezpečný.

Parametry matrace
Rozměry matrace90x200
Výška matrace18 cm
TvrdostH4 tvdrá matraceH3 - střední matrace


Jméno:

E-Mail:

Předmět:

Zpráva:

SPAM ochrana:


k číslu 54 přičtěte číslo deset


Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Poděbradova 2738/16
702 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 9:00- 16:30.

 

Tel: +420 777 450 470

Všeobecné informace: info@dobresny.cz, shop@dobresny.cz

Reklamace: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU